Медіадослідження

Перш ніж спланувати кампанію, потрібно дізнатися, як ваші покупці взаємодіють із медіа, як розміщуються ваші головні конкуренти. Медіадослідження допомагають знайти відповіді на ці запитання. Ми можемо оцінити попередні кампанії та спрогнозувати результати майбутніх.

Омніканальне планування

Рекламне агентство має володіти широким кругозором, щоб розуміти завдання клієнта загалом і забезпечувати злагоджену роботу медіа, технологій, людей і креативу. Споживачі стали вибагливішими, у них з’явилося більше можливостей уникнути реклами. Тому під час розроблення медіаплану ми вивчаємо інсайти і спостерігаємо за поведінкою цільової аудиторії, розглядаємо ситуацію на ринку і бенчмарки категорії. Усе це разом дозволяє створити медіакампанію з омніканальним досвідом проживання бренду споживачем.

Медіазакупівлі

Nostra Media працює з усіма рекламоносіями: телебачення, діджитал, преса, радіо, зовнішня реклама. За 13 років роботи на ринку ми налагодили партнерські відносини з усіма основними медіамайданчиками, традиційними і цифровими. Мета медіаагентства – знайти найкращі можливості для вирішення завдань рекламодавця за найменшою вартістю. І саме це ми робимо для наших замовників.

Розміщення

Організація розміщення, технічне управління креативом, швидке реагування (завдяки партнерським відносинам з медіамайданчиками), контроль, звіти замовнику. Планування з оптимізацією за охопленням і частотою. У медіаплануванні не обійтися без чіткості та точності ювеліра, щоб донести рекламний креатив і влучити в зону сприйняття покупців у потрібний час у потрібному місці. І згодом це повторити. 

Оптимізація в режимі реального часу

Коли кампанію запущено, ми проактивно проводимо її оптимізацію. Це постійне детальне зіставлення реальних показників розміщення із запланованими, інтерпретація того, що відбувається, за необхідності – коригування. У підсумку ваша кампанія реалізує увесь свій потенціал.

Консалтинг

Nostra Media виступає knowledge-брокером щодо медіа для своїх клієнтів. Інформація про медійний ландшафт України та інших ринків, навчальні семінари про медіапланування.